Responsive Premium Blogger Temaları

10 Mart 2016 Perşembe

Glossy Blogger Magazin Teması

Glossy blogger magazin teması responsive ve seo uyumlu oluşu ile blogunuza şık bir görünüm kazandıracaktır.

Glossy blogger teması kısmen magazin tasarıma sahip responsive ve seo uyumlu bir temadır. Tam anlamıyla magazin yapıda olmadığı yemek bloglar başta olmak üzere kişisel ve moda blogları için de ideal kullanım sağlayacaktır. Bir temada olması gereken temel eklentilere de sahip tema blogunuza şık bir görünüm kazandıracaktır.

Temayi ücretsiz indirdiginizde footer linklerini kaldiramaz ve olasi hatalara karsi destek alamazsiniz
 • Footer Linkini Kaldirin
 • Tek Seferlik Ödeme
 • Premium Destek
 • Tema Güncellemeleri
 • Ve Daha Fazlasi...

7 yorum:

 1. %100 ücretsiz blogger temalarını nereden bulabiliriz...Yardımcı olursanız sevinirim...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kimse sıkı çalışmasını ücretsiz sunmaz, ya link bırakır yada ücretli satar. O yüzden biraz zor işiniz :)

   Sil
 2. Hocam çok teşekkür ederim...

  Peki bu blogger temaların ücretsiz versiyonları var... Bu ücretsiz temayı kullanmamız herhangi bir sıkıntıya sebep olur mu? Hani özellikle kullanacağımız tema ilerleyen zamanlarda, o temayı icat eden tarafından sabote edilebilir mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yani şimdiye kadar kimsenin sabote edildiğini duymadım, zaten çalışmayan bir kısım olursa hemen değiştirirsiniz. Ama size tavsiyem 40 lira lisans ücreti lisanslı kullanın ki çalışmayan kısımlar için destek alın.

   Sil
 3. Hocam merhaba,
  Glossy Blogger Magazin Temasını çok beğendim demoda gördüm. Hocam bu Glossy Blogger Magazin Teması sitesi sadece tek ödeme 40 TL mi ödüyoruz yoksa sınırlı mı?
  Mesela ben Glossy Blogger Magazin Teması aynısından yıllık sınırsız olarak tek ödeme ne kadar ödeme alır? Bilgi almak istedim.
  İyi Çalışmalar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Metin Bey merhaba

   Tek seferlik ödeme ile ömür boyu kullanım için lisans almış oluyorsunuz. Sadece 40 TL. Tabii kurulum benim tarafımdan yapılsın isterseniz ilave ödeme yapmanız gerekecektir.

   Sil
 4. Blogumda lisanslı olarak bu temayı kullanmaya başladım. Bloguma sorunsuz olarak uyguladığı ve her soruma sıkılmadan cevap verdiği için Poyraz Bey'e çok teşekkür ederim

  YanıtlaSil