Neden BloggerTr

Blogger sistemini tercih ederek blog hayatını sürdürenler ya da yeni blog açmaya karar verenler kendi tarzlarını yansıtan ve blog kategorisine uygun tema bulmaya çalışıyor.Blogger ın sahip olduğu standart temalar maalesef tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla tasarlanmamış.Bir başlangıç yapmanız için eklenmiş ve kullanımıza sunulmuş.Bu yüzden blogger kullanıcıları harici kaynaklardan tema arayışı içerisine girerek blogu için uygun tema aramaktadır.

Peki BloggerTr bu noktada size neler sunuyor ?

Ülkemizde elbette harici kaynaklardan aldıkları temaları yayınlayan ve başarılı temalar “düzenleyen” arkadaşlar var. Fakat çoğu otomatik yayın ötesine geçmiyor ve destek konusunda takipçilerine maalesef bir şeyler sunamıyor.

Bildiğiniz gibi 2010-2016 yılları arasında EhliBlog sitesinde ve 2016 yılından beri de Teknojest sitesinde yazıyorum ve blogger konusunda onlarca paylaşım yapıp, onlarca kişiye temalarını düzenleme konusunda destek oldum, olmaya devam ediyorum. O sitemde de çeşitli temalar paylaşmıştım. Fakat okuyucularım daha belirgin olması ve görünüm açısından temaları daha galeri tarzda görmek istemeleri talebi nedeniyle bana görüşlerini belirttiler.Ben de bu konuda bir şeyler yapmak için BloggerTr sitesinde tema paylaşımı yapmaya karar verdim. Ayrıca standart tema paylaşım yapan bloglar gibi olmadan sürekli destek verebilecek, profesyonel görünümlü bir site açmayı hedefledim :

Beni BloggerTr sitesini açıp tema paylaşmaya iten sebepleri şöyle sıralayabilirim :

→Mevcut blogumda galeri şeklinde temaları gösteremiyor olmam.

→Temaları okuyucularıma sunmak için daha modern bir tema olması gerekliliği.

→Lisanslı tema satın alırken paypal vs gibi hesaplara sahip olmayan okuyucularıma destek olmak.

→Tema satın alırken olabilecek sorunlara karşılık yabancı dil probleminin önüne geçmek.

Popüler sitelerle anlaşarak temalarını sitemde paylaşacağım. Eğer lisanslı tema almak isterseniz - ki kesinlikle öneririm -  tema yapımcısı tarafından temanız lisanslı olarak size sunulacak. Ödeme konusunda ve olabilecek hatalar konusunda ben sizlere destek olacağım.

İlaveten;

→Kendine özel tema yapmak isteyen okuyucularıma tema yapımı konusunda

→Temasında düzenleme yapmak isteyenlere

→Satın aldığı temayı sitesine eklemek isteyenlere

hizmet sunacağım. (Detaylı bilgi için servis sayfamı ziyaret edebilirsiniz.)

Talepte bulunan arkadaşlara dürüst, başarılı ve aldığı kazancı hak eden çalışmalar sunacağıma emin olabilirsiniz.Aynı zamanda blogger temaları paylaşımı konusunda profesyonel olarak hizmet etmeye çalışırken siz değerli okuyucularımın da desteğine ihtiyaç duyacağım.Sitemi arkadaşlarınıza duyurarak desteğinizi bekliyorum :

 

BloggerTR