Ödeme Nasıl Yapabilirim

Beğendiğiniz lisanslı temayı satın almak için iletişim formu aracılığıyla bana ulaşmanız gerekiyor. Gerekli anlaşma sağlandıktan sonra ödemenizi size verilen banka hesabına EFT-Havale yoluyla gönderebilirsiniz.

Site üzerinde fark edeceğiniz üzere çoğu tema yabancı kaynaklı tasarımcılara ait. Siz onlara ait bir temayı kullanmak istediğinizde ben onlardan lisans ücretini ödeyerek alıp size teslim ediyorum. Dolar kurunun değişmesi ve ülkemizde paypal yasaklı olması dolayısıyla ücrette küçük farklılıklar olabiliyor.

Temayı benden sitenize kurmamı talep ediyorsanız bunun için ben sizden ilave hizmet bedeli talep ediyorum. Temaya göre değişen bir bedel olacağı için mail ile bunu sormanız gerekmektedir.

Sıfırdan bir tema yapılacaksa:

Bu gibi durumda nasıl bir tasarım olacağı konusunda anlaşıldıktan sonra ödemenin yarısını peşin olarak alıp, geriye kalan yarısını da tasarım tamamlandıktan sonra gönderiyorsunuz.

Sıfırdan yapılacak tasarımları 1 hafta içerisinde ve genel satıştaki temaların kurulumları da en geç 3 gün içerisinde teslim ediyorum. Yoğunluk durumunda sizi önceden mail ile bilgilendiriyorum.